ne 27.11.2011 |

Zápas Karviná - Kopřivnice

Družstvo mladšího dorostu se utkalo stejně jako junioři s vedoucím a dosud neporaženým celkem s Kopřivnice. Vstup do utkání se povedl našemu soupeři a ujal se vedení 1 : 5. Naše hráče však toto vedení vyburcovalo k ještě větší agresivitě a bojovnosti. Přidali v obraně a společně s dobrými zákroky brankářů po zisku míče přecházeli do rychlých útoků. Dokázali otočit skóre a vedení si udržovali až do poločasu. Ve druhém poločase pak vystupňovali herní tempo a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce. Ke cti hráčů Kopřivnice je třeba říct, že po celou dobu utkání nesložili zbraně a rvali se o zisk bodů až do závěrečného hvizdu. Diváci tak měli možnost vidět velice kvalitní utkání s řadou hezkých akcí, které zaslouženě odměnili potleskem. Škoda zbytečné ztráty bodu v Plzni a dvou bodů v Novém Veselí. Jinak by naše družstvo nepoznalo hořkost porážky. Věřím, že s tímto výkonem budou opět útočit na zisk některé z medailí!!